שירותי ייעוץ ללימודים בחו"ל

הרשמה ללימודים בחו"ל לא חייבת להיות כאב ראש... ביה"ס האמריקאי, המוסד המוביל בארץ בהכנה למבחני מיון וקבלה ללימודים אקדמיים בחו"ל, הוא התחנה הראשונה והאחרונה שלכם בדרך לנסיעה.

כל השירותים שאתם זקוקים להם תחת קורת גג אחת: קורסי הכנה, עזרה במילוי טפסי הרשמה, עזרה בכתיבת חיבורי הרשמה ותרגומים

אפליקיישן סנטר

מילוי טפסי ההרשמה לאוניברסיטאות בארה"ב או באירופה יכול להיות מייגע ומתסכל- הטפסים צריכים להיות ממולאים בדייקנות רבה, וטופס שאינו ממולא בשלמותו ובצורה ברורה, לא יטופל על ידי וועדת הקבלה.

בדיוק בשביל זה הקים ביה"ס האמריקאי את האפליקיישן סנטר. השירות הייחודי כולל סיוע והכוונה צמודים במילוי נכון של טפסי ההרשמה על כל פרטיהם: חיבורי הרשמה, המלצות, הצהרה אישית ועוד. יועצי הלימודים האקדמיים שלנו מכירים היטב את כל הדרישות של וועדות הקבלה באוניברסיטאות השונות, ויעזרו לכם להכין אפליקיישן מנצח.

קורות חיים

קורות חיים אקדמיים אינם דומים כלל לפורמט קורות החיים שאתם מכירים מהארץ. זיכרו, אין מדובר פה בקבלה לעבוד, אלא בקבלה ללימודים. קורות החיים האקדמיים שלכם אמורים להיות כתובים בצורה ספציפית, וקיימים כללים ברורים של עשה ואל תעשה בכתיבתם.

לא מספיק שאתם מתנסחים היטב באנגלית ויש לכם נתונים אישיים מרשימים- עליכם לדעת גם כיצד להחצין אותם בקורות החיים, כך שקורות החיים שלכם יבלטו מעל אלו של מועמדים אחרים.

בעזרת שירות כתיבת קורות החיים של ביה"ס האמריקאי תנסחו את הטופס המוצלח ביותר של קורות חיים ותמקסמו את סיכויי הקבלה שלכם לאוניברסיטה המבוקשת.

תרגום מסמכים

כמועמדים ללימודים בחו"ל, עליכם לתרגם מסמכים רבים. כדי לחסוך מכם את הטירחה שבהתרוצצות לנוטריונים ומומחי אנגלית שונים, הקמנו בביה"ס האמריקאי שירות תרגום מסמכים מקצועי שיחסוך מכם התרוצצויות מיותרות.

למידע והכוונה נוספת:


העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content