נוסעים ללמוד בחו"ל? זה מה שמחכה לכם

לא משנה אם אתם עומדים רגע לפני תחילת התואר הראשון שלכם, התואר השני, וגם לא חשובה תכנית הלימודים. בעת שאתם מתכננים ללמוד בחו"ל, עליכם לערוך בדיקות מקדימות רבות, למלא טפסים שונים, להגיש בקשות לתחילת לימודים, ובהנחה וקיבלתם את התשובה החיובית לה התפללתם – גם להתחיל לבנות את החיים שלכם בחו"ל. ישנם צעדים חיוניים לטובת תחילת התהליך אותם תתבקשו לעשות – כל הדרך אל שנת הלימודים החדשה שלכם מחוץ לגבולות ישראל. עם קבלתכם, דאגו לכל הסידורים טרם הנסיעה שלכם. רמז: אינטרנט בארץ חשוב? אינטרנט בחול חשוב אפילו יותר..

קודם כל: לא עושים שום דבר לבד

לשמחתכם, כיום ישנן חברות המציעות שירות של ליווי ותמיכה לכל אורך הדרך. אם פעם היה עליכם לחפש מוסדות לימודים, לבדוק את תנאי הקבלה ולעמוד אל מול הבירוקרטיות הגדולות לבדכם, הרי שכעת בהרבה יותר קל. לעתים, ההכנות של הגשת הטפסים והעמידה אל מול מוסדות הלימוד יכולה להיות מעט מלחיצה, כך שבעת שמישהו עומד יחד איתכם ומבצע איתכם את התהליך בשיתוף פעולה, הלחץ מתפוגג ואתם יכולים להנות מהתהליך המרגש. כל מה שאתם צריכים – החל מהכנה לראיון, דרך כתיבת חיבורים ועד כתיבת קורות חיים - הכל זמין לכם כיום בקלות.

סמנו מטרה: מה אתם רוצים ללמוד?

ישנם אלו שמחליטים שהם רוצים לפצוח בקריירת לימודים בחו"ל, מבלי לחשוב כלל על מוסד לימודים ותחום לימודים. חשוב מאד שעם תחילת התהליך, תהיו מגובשים על יעד בחו"ל, מוסד הלימודים ותכנית הלימודים. לא סתם אתם מתבקשים להיות מגובשים לגבי התכנית שלכם, שכן לכל תכנית ומוסד לימודים יש דרישות שונות מכם ועליכם לוודא כי אתם אכן עומדים בכל הנדרש מכם. מעבר לכך, הידיעה כי יש לכם תכנית ברורה, תאפשר לכם לעבוד עליה בשקדנות וקפדנות, ולהיות הכי טובים שרק תוכלו להיות.

תנאי הקבלה לצד ההישגים שלכם

כעת, לאחר שהתמונה בהירה ואתם יודעים בדיוק לקראת מה אתם הולכים, הרי שחשוב לברר את סיכויי הקבלה של מוסדות הלימוד לצד ההישגים שלכם. כל מוסד לימודים הינו בעל דרישות שונות, כך שעליכם לעמוד בדרישות לרבות כתיבת חיבור ושליחתו, עמידה במבחנים שונים הדומים בפורמט שלהם לבחינת הפסיכומטרי ואפילו ראיון אישי הנערך עם הסגל. נסו לבדוק את ההתאמה בין הדרישות של מוסד הלימודים ובין הנתונים האישיים שלכם.

במקרה הצורך, תוכלו לשפר ולהדביק את הפער.מארגנים את החיים החדשים שלכם כבר מהארץ

זהו, אתם בדרך אל פתיחת שנת הלימודים החדשה בחו"ל. כבר דאגתם לעצמכם לשירות של חבילת אינטרנט בחול? גם לטובת הלימודים שלכם, וגם לטובת שמירה רציפה על הקשר עם החברים והמשפחה, חשוב מאד שתדאגו לחבילה של גלישה באינטרנט בחו"ל. חבילה שכזו תהיה לכם חיונית במכשיר הנייד שלכם, כך שבעת שתהיו מחוץ לביתכם, תמיד תוכלו לשמור על קשר ולהיות זמינים בכל עת. נסיעה טובה!

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content