קורס הכנה לקראת מבחן אמיר

מבחן אמיר (מבחן מיון לרמות באנגלית), הינו מבחן הבודק ידע סביל באנגלית, ומשמש למיון המועמדים ללימודי תואר ראשון לקורסים באנגלית בהתאם לציון שלהם במבחן אמיר. המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, שאחראי על מבחן אמיר, מקיים את המבחן חמש פעמים בשנה באוניברסיטאות בכל הארץ.

מבנה מבחן אמיר

מבחן אמיר מורכב משני פרקים, בכל פרק כשלושים שאלות אמריקאיות (רב ברירתיות). השאלות בכל פרק של מבחן אמיר נחלקות לשלושה סוגים:

מבחן השלמת משפטים (אוצר מילים אמיר): שאלות אלו מופיעות ראשונות בפרק האמיר, ובהן אתם מתבקשים להשלים מילה חסרה בתוך משפט נתון, מתוך ארבע אפשרויות.

ניסוח משפטים מחדש מבחן אמי ר: זהו החלק השני בפרק מבחן אמיר. מוצג לפניכם משפט, ואתם מתבקשים לחפש את התשובה שמבטאת את הרעיון העיקרי במשפט בצורה מעט שונה, מנסחת אותו מחדש.

מבחן הבנת הנקרא: זהו החלק השלישי והאחרון בפרק האמיר. כאן אתם מתבקשים להתמודד עם טקסט שלם באנגלית, באורך של ארבע או חמש פסקאות בדרך כלל. השאלות שאחרי הקטע בודקות פרטים ספציפיים בתוך הקטע, או את ההבנה של הקטע באופן כללי.

בקורס ההכנה למבחן אמי ר של ביה"ס האמריקאי תלמדו שיטות יעילות ותקבלו טיפים רבים לפתרון כל סוגי השאלות שמופיעות במבחן אמיר, כדי שבמבחן עצמו תוכלו לפתור אותן במהירות ובדייקנות, גם אם האנגלית שלכם לא מושלמת.

דוגמאות למבחן אמיר תוכלו למצוא בפורטל המקיף למבחן אמיר.

תוצאות מבחן אמיר (ציוני מבחן אמיר)

על כל תשובה נכונה שעניתם, ניתנת לכם נקודה אחת. מכיוון שתשובה שגויה אינה מורידה נקודות, כדאי לכם תמיד לנחש ולסמן תשובה, גם אם אתם לא יודעים מהי. לאחר מכן, הציון הגולמי שלכם מחושב על סקלת ציונים משוקללת, שמאפשרת להשוות ביניכם לבין שאר הנבחנים במועדים השונים של מבחן אמיר. הציון המשוקלל שלכם במבחן אמיר נע בין 150-250 נקודות.

מוסד הלימודים אליו נרשמתם מקיים קורסי אנגלית ברמות שונות, ומשבץ אתכם לקורס לפי תוצאות מבחן אמי ר שלכם. ציון נמוך במבחן אמיר מסווג אתכם לקורס אנגלית ברמת מתחילים (רמה D, רמה C). ציון גבוה במבחן אמיר מסווג אתכם לקורס אנגלית ברמת מתקדמים. כל מוסד לימודים קובע לעצמו את טווח הציונים הנדרש לקורס אנגלית מסויים. קיבלתם ציון גבוה במיוחד במבחן אמיר? יש לכם פטור מאנגלית באוניברסיטה/מכללה.

מבחן אמיר - פטור מאנגלית

כדי לקבל פטור מאנגלית, כלומר פטור מקורס אנגלית בלימודי התואר הראשון, אתם צריכים ציון מבחן אמיר גבוה במיוחד. ציון הסף במבחן אמיר שמקנה לכם פטור באנגלית עומד על 234 נקודות ומעלה במבחן אמיר. גם אם אתם לא שולטים היטב באנגלית, תוכלו להוציא בקלות פטור באנגלית במסגרת מבחן אמיר. איך עושים זאת? נרשמים לקורס הכנה לקראת מבחן אמי ר בביה"ס האמריקאי, ביה"ס המוביל בארץ בהכנה למבחן אמיר. פרטים נוספים בהמשך...

קורס הכנה לקראת מבחן אמיר

ביה"ס האמריקאי, מוסד הלימודים הגדול והמוביל בארץ בהכנה למבחן אמיר, מקיים קורסי הכנה לקראת מבחן אמי ר לאורך כל השנה. קורס אמיר בביה"ס האמריקאי מכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקבלת פטור באנגלית במבחן אמיר. בקורס ההכנה למבחן אמיר של ביה"ס האמריקאי לא תלמדו אנגלית- אלא תלמדו איך להצליח במבחן אמיר ולהוציא פטור באנגלית!

מועדי מבחן אמי"ר

מבחן אמיר מתקיים חמש פעמים במהלך השנה. פרטים על תאריכי מבחן אמיר בשנת 2010, הרשמה למבחן אמיר ועוד...

מבחן אמירם

מבחן אמירם הוא גרסה ממוחשבת של מבחן אמיר: זהו מבחן הבודק ידע סביל באנגלית, בדומה ל-מבחן אמיר, אולם הוא מתקיים מול מחשב, במתכונת של מבחן אדפטיבי (רמת השאלות במבחן אמירם מותאמת לרמת הנבחן). מבחן אמירם כולל את אותם סוגי שאלות, אולם אין בו חלוקה לפרקים, אלא רצף ארוך של שאלות. דוגמאות למבחן אמירם תוכלו למצוא בפורטל המקיף למבחן אמיר ולמבחן אמירם.

תוצאות מבחן אמירם

סקלת הציונים של מבחן אמירם נעה בין 50-150 נקודות, בדומה לחלק האנגלית בפסיכומטרי.

קורס הכנה לקראת מבחן אמירם של ביה"ס האמריקאי מכין אתכם לכל סוגי השאלות של מבחן אמירם ומבטיח שתוציאו בו ציון מקסימלי.

מועדי מבחן אמירם

עליכם לברר מול מוסד הלימודים אליו אתם נרשמים, האם הוא מקיים מבחן אמירם, ובאילו מועדים.

הרשמה למבחן אמירם

הרשמה למבחן אמירם מתבצעת מול מוסד הלימודים עצמו, לא דרך המרכז הארצי לבחינות ולהערכה.

רוצים לדעת עוד על מבחן אמיר או מבחן אמירם?

פרטים נוספים על מבחן אמיר, מבחן אמירם, מבחן אמיר תאריכים, מבחן אמיר לדוגמא, מבחן אמירם לדוגמא (תרגול מבחן אמיר), קורס מבחן אמיר ועוד, תוכלו למצוא בפורטל המקיף למבחן אמיר

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content