קורס TOEFL

כל מה שרציתם לדעת על קורס הכנה למבחן TOEFL
https://www.prep.co.il/toefl/

אין זה משנה אם אתם שוקלים ללמוד בחו"ל במדינה דוברת אנגלית כמו בריטניה, ארה"ב, קנדה או אוסטרליה, או הגשתם מועמדות ללימודים בחו"ל בתכנית לימודים באנגלית בגרמניה, רומניה או כל מדינה אחרת. חשיבותו של מבחן TOEFL היא רבה וגדולה בכל מה שקשור לקביעת סיכויי הקבלה שלכם ללימודים. מבחן TOEFL הוא מבחן סף לקבלה ללימודים בחו"ל אשר בלעדיו הגישה למוסד הלימודים אינה אפשרית. קורס TOEFL הוא קורס שיכול להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת המבחן וכך לתת לכם את החיזוק הנדרש כדי לעבור את המבחן בציון מעולה. ציון סף נמוך מהנדרש, אפילו בשתיים שלוש נקודות, יפסול את מועמדותכם על הסף. כדי להתקבל לחוג שאתם רוצים, אתם חייבים להגיע מוכנים לבחינה ולעבור קורס TOEFL.

בית הספר האמריקאי הינו מרכז בחינות מוסמך ונציג רשמי מטעם ETS- ארגון הבחינות בארה"ב אשר אמון על קיום מבחן TOEFL בעולם. בתור מרכז בחינה, אנו באים במגע עם נבחנים רבים ורואים עד כמה קורס TOEFL עוזר לנבחנים להתמודד עם כל האלמנטים המופיעים בבחינה. היכרות מלאה עם מבנה מבחן TOEFL וסוגי השאלות המופיעות בו בפרקי המבחן השונים חיונית להצלחה בבחינה. בבית הספר האמריקאי תקבלו את קורס TOEFL המוביל בארץ, ותוכלו לשפר את כל מיומנויות השפה שלכם לקראת המבחן.

קורס TOEFL בבית הספר האמריקאי כולל:

  • היכרות מלאה ומעמיקה עם מבנה הבחינה וסוגי השאלות המופיעות בה- מבחן TOEFL מורכב מארבעה פרקים שונים, ודרך קורס TOEFL תוכלו לתרגל את כל ארבעת הפרטים בכל שיעור!
  • טיפים רבים לפתרון מהיר של שאלות- במסגרת קורס TOEFL תקבלו טכניקות מענה מהיר לשאלות, וטיפים שמתחילים בציוד שצריך להביא ליום המבחן ועד איך להוציא מכם את המקסימום בזמן המבחן!
  • תרגול של מבחנים רבים במתכונת הבחינה האמיתית- במסגרת קורס TOEFL תקבלו דיסקים עם מבחנים מלאים לתרגול בבית!
  • כתיבת חיבורים בבית ומשוב מקצועי עליהם כהכנה לפרק הכתיבה- את החיבורים שתכתבו במהלך קורס TOEFL יבדקו לכם ויעזרו לכם לשפר את יכולת הכתיבה!

בית הספר האמריקאי מלווה אתכם עד להצלחה מלאה בבחינה. לא קיבלתם את הציון שאתם צריכים? אנו מעניקים לכם קורס TOEFL נוסף ללא תשלום.

לקריאה נוספת על מבחן TOEFL

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content