לאודר ביזנס סקול Lauder Business School

Lauder Business School לאודר ביזנס סקול הינה אוניברסיטה חדשה, שהוקמה ע"י איש העסקים רון לאודר בשנת 2003, ומטרתה להכשיר אנשי מקצוע ומנהיגים מובילים לתחומי העסקים והכלכלה, שיתמחו בשיווק וניהול ברמה בינלאומית.

אוניברסיטת לאודר מקבצת אליה יהודים רבים מכל רחבי העולם מתוך דגש על האווירה הבינלאומית שבה, תוך כדי מטרה ברורה לחשוף את הסטונטים לסביבת עבודה בינלאומית המאפיינת את עולם העסקים כיום,לחדד את רמת האנגלית העיסקית של הסטודנט ובמקביל לימודים של שפות זרות נוספות. כל זאת יעניק לבוגרי תואר ראשון וכן תואר שני של לאודר ביזנס סקול יתרון וערך מוסף עצום ע"פ מועמדים אחרים בשוק העבודה.

רון לאודר, שעסקיו חובקים עולם, נענה לצורך באנשי מקצוע ומנהיגים איכותיים, בעידן הגלובליזציה, ידע בתחום הכלכלה העולמית, ראיה והבנה עסקית ברמה הבינלאומית הן מיומנויות נדרשות למי שיוביל וינהל חברות בינלאומיות.

מתוך אינטרס ברור של האוניברסיטה לקדם צעירים יהודים בעולם העסקים, מתאפיינת האוניברסיטה באוריינטציה יהודית ארוחות שבת ופעילויות בימי החגים מתקיימות במקום על בסיס שוטף.

לאודר מציעה מילגה איכותית למועמדים מתאימים אשר יעמדו בבחינות הקבלה. מילגת לאודר ביזנס סקול מאפשרת לימודים, מגורים במעונות איכותיים ושלוש ארוחות יומיות כשרות במחירים אטרקטיבים ביותר (בעיקר כאשר מדברים במונחים ישראלים...).

הן מיקומו הפסטורלי והיוקרתי של לאודר ביזנס סקול (הרובע ה-19 איזור השגרירויות) והן המבנה המרהיב ביופיו (ארמון של מריה-תרזה) יוצרים אוורית לימודים אידיאלית וחלומית לסטודנטים אשר מתמקדים בלימודיהם בצורה האופטימלית ביותר.

לאודר ביזנס סקול שם דגש רב על הפרקטיקה במהלך התואר ולא רק על שינון חוזר של החומר התיאוריתי מצד הסטודנטים, המוטו של המקום הוא כי על סטודנט להיות "בשל לעולם העסקים", ובתום הלימודים ולהשתלב באופן החלק והמהיר ביותר בשוק העבודה הבינלאומי, אי לכך עוברים הסטודנטים הלומדים תואר ראשון ותואר שני בLauder Business School סדנאות רבות, סמינרים ועליהם לערוך מצגות בהן הם מתנסים באופן אקטיבי ופרקטי מאירועים אשר קורים על בסיס יומי בעולם העסקים.

ביה"ס מעוניין לפתח את הרצון ללמוד ולרכוש ידע ושם דגש על היכרות אישית של צוות המרצים עם הסטודנטים. ומסייע במציאת משרה לאחר סיום הלימודים לתואר ראשון ובחיפוש הסטאז'.

לאודר ביזנס סקול מציע שתי תוכניות לימודים: תואר ראשון- BA, שמטרתו להעניק את הבסיס החיוני על מנת להצליח בעולם העסקים הן בחברות בינלאומיות והן ליזמים עתידיים. תואר שני בניהול MA, אשר מיועד בעיקר לאנשים אשר עתידים להשתלב בתחום ניהולי ומעוניינים לקבל הכשרה ידע ויניסיון בינלאומי.

העלות הנמוכה של הלימודים בזכות מילגת לאודר האטרקטיבית הכוללת את שכה"ל, מגורים במעונות, ושלוש ארוחות כשרות יומיות ובנוסף מיקומה הקרוב של וינה המרוחקת מישראל מרחק טיסה קצר יחסית עם עלות טיסה זולה- מאפשרים לישראלים לא רק לחלום על לימודים איכותיים בחו"ל אלא להפוך את החלום לממשי.

בית הספר האמריקאי הינו הנציג הרשמי של לאודר ביזנס סקול בישראל. לקבלת פרטים נוספים אודות מלגת לאודר והלימודים, נא מלאו את טופס יצירת הקשר באתר ונציגינו יחזרו אליכם עם כל הפרטים.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content