עבודה לסטודנטים בארה"ב

סטודנטים רבים בארץ מחפשים עבודה מכניסה ומשתלמת כלכלית במהלך חופשת הקיץ הארוכה. עם סיום תקופת המבחנים ניתן לעבוד כשלושה חודשים עד לתחילת הסמסטר הבא, זו הזדמנות מצוינת לנצל את החופשה מהלימודים כדי להרוויח כסף רב למימון שכר הלימוד לשנת הלימודים הבאה, וכדי לחסוך כסף בצד לשכר דירה והוצאות המחיה.

כאשר סטודנט מחפש עבודה הוא עלול לגלות כי בארץ התשלום לשעה לסטודנטים נמוך ביותר, ולמעשה כל הקיץ הוא עובד, אך יוקר המחיה בישראל אינו מאפשר לו לחסוך. לכן, אין זה פלא כי רבים מחפשים עבודה לסטודנטים בארה"ב, בתקופה קצרה ניתן לחסוך כסף רב עליו רק ניתן לחלום בישראל. יש מגוון אפשרויות עבודה בארצות הברית המתאימות לסטודנטים, עם זאת מומלץ לפנות לחברה מובילה בתחום המציעה עבודה רווחית כמו מכירות בחנויות בוטיק במיקומים מרכזיים ברחבי ארה"ב.

איזה עבודות מתאימות לסטודנטים בארה"ב?

חשוב לציין כי עבודה בארה"ב מתאימה לסטודנטים רבים הלומדים בארץ או בחו"ל, יש מספר חברות המובילות את התחום ודרכן ניתן להשתלב במגוון עבודות, גם לתקופה קצרה. לרוב, יש להצטייד בוויזת עבודה על מנת לעבוד באופן חוקי בארה"ב, במיוחד כיום כאשר רשויות ההגירה מפקחות יותר על הנושא. לכן, כדאי לברר נקודה זו מראש, יש חברות המסייעות לסטודנטים לקבל ויזת עבודה, אחרות מעדיפות להעסיק רק סטודנטים בעלי ויזה מתאימה לעבודה חוקית או בעלי אזרחות אמריקאית.

יש מגוון עבודות העשויות להתאים לסטודנטים, בשלל תחומים כמו מכירות בחנויות בוטיק, מכירה בעגלות שונות, מנעולנות, שיפוצים, הובלות, אבטחה, אופר, מיזוג אוויר ועוד. עם זאת, כאשר מחפשים עבודה מלהיבה המאפשרת לחסוך כסף רב בתקופה קצרה אין תחליף למכירות, עדיף להשתלב בחברה המפעילה חנויות בוטיק במרכזי קניות מודרניים וגדולים במיקומים מנצחים בערים מרכזיות.

גם עבודת מכירות בעגלות עשויה להוכיח את עצמה לטובה ויש סטודנטים המצליחים לחסוך לא מעט כסף במהלך חופשת הקיץ מהלימודים, עם זאת העבודה קשה, יש לעמוד על הרגליים שעות ארוכות, המכירות פרונטליות ולכן אינן מתאימות לכל אדם, ויש להתחייב לשבוע עבודה של 6 ימים לפחות, כאשר רק אם מקבלים מיקום איכותי ומוכרים מוצרים עם ביקוש אפשר להרוויח כסף טוב. לעומת זאת, עבודה במכירות בחנויות בוטיק נחשבת לנוחה ולמשתלמת יותר, הלקוחות נכנסים מרצונם החופשי לחנויות כדי לרכוש מוצרים איכותיים ויוקרתיים, המוכר מקבל אחוזים גבוהים מכל מכירה ובסוף החודש יכול להרוויח הרבה מאוד כסף.

עבודה לסטודנטים בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות

אמריקה, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ידועה כמקום בטוח המאפשר לסטודנטים לעבוד ולהרוויח היטב. חוקי ההגירה הנוקשים מחייבים את הסטודנט להצטייד בוויזת עבודה או שעליו להחזיק בגרין קארד או דרכון אמריקאי, מומלץ לעבוד רק במקומות חוקיים ולא להסתכן בבעיות עם פקחי ההגירה.

בנוסף, מומלץ לסטודנטים להשתלב בחברה מקצועית המעסיקה צעירים מישראל ומציעה חנויות בוטיק במיקומים אטרקטיביים ותנאי מגורים ברמה גבוהה. חברת אקזיט נחשבת למובילה בתחומה, לחברה יש חנויות בוטיק בקניונים מרכזיים, העובדים זוכים לתנאים מעולים, להדרכה מקצועית ולליווי צמוד על מנת לסייע להם להרוויח טוב. יש לזכור כי העבודה מאומצת ומחייבת, אך ההכנסה מתגמלת בהתאם.

תלמידים ממליצים על שירותי הייעוץ של בית הספר האמריקאי

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content